UWAGA! Strona korzysta z plików cookies przy statystykach i logowaniu. Pliki te pomagają w funkcjonowaniu strony. "Ciasteczka", których używamy są bezpieczne i nie mają szkodliwego wpływu na Twój komputer. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności
 
WSKAZÓWKI DO PROJEKTU
WYTYCZNE DO PROJEKTOWANIA


Przedstawiamy szablon znaczka. Docelowe wymiary znaczka wynoszą 51 mm x 39,5 mm (orientacja pozioma), ale szablon ma format A4, żeby ułatwić Ci pracę.


Swoją wizję znaczka przygotuj na powyższym szablonie wydrukowanym w formacie A4.


UWAGA! Na swoją pracę nie nanoś takich elementów jak napis "Polska" czy nominał - przygotuj samą ilustrację do hasła "Czas na zdrowie".


POBIERZ: Szablon znaczka (pdf)

Zwyczajowo na znaczku znajdują się takie elementy obowiązkowe jak nominał czy napis "Polska". Jednak Ty nie musisz ich umieszczać na swojej pracy.
Przygotowując projekt postaraj się popatrzeć na ZDROWY STYL ŻYCIA z wielu perspektyw. Na styl życia składa się wiele czynników, pamiętaj przede wszystkim o zdrowym odżywianiu i żywności ekologicznej oraz aktywności fizycznej. Puszczając wodze fantazji, nie pozwól aby umknęło Ci główne przesłanie, które powinno być czytelne dla użytkownika znaczka.

Na bazie zwycięskich prac konkursowych Poczta Polska S. A. przygotuje i wyda 3 znaczki w formie arkusika trzy-znaczkowego. Na znaczku znajdzie się praca laureata, jego nazwisko oraz nazwa szkoły lub domu kultury. Znaczki zostaną wydane w październiku 2017 roku.

WYMAGANIA TECHNICZNE

Gotową pracę konkursową zeskanuj. Plik, który nam prześlesz powinien być w formacie JPG o szerokości 580 pikseli i wysokości 448 pikseli oraz nie powinien być większy niż 1 MB.


UWAGA! Zachowaj oryginalną pracę - laureaci konkursu są zobowiązani do ich przekazania Organizatorom.

WSKAZÓWKI DLA PROJEKTANTA
Poprosiliśmy Magdę Błażków o przygotowanie wskazówek, które pomogą każdemu projektantowi. Koniecznie przeczytaj je zanim rozpoczniesz pracę nad swoim znaczkiem.

POBIERZ: WSKAZÓWKI (plik pdf)
 
Patroni i partnerzy: